| Prisi a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un smartphone nou care sa nu depaseasca suna de 1200 lei. Sa aiba in display HD sau Full HD care sa nu depaseasc o diagonala de 5 inch, o camera care sa fa poze HD sau Full HD, un procesor mare si multa memorie RAM. (Il vreau mai mult pentru gaming). Astept parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Eu iti Sony xperia sp, Samsung galaxy s3 neo sau daca esti dispus ca mai pui 100 lei iti poti lua Sony xperia z are procesor quad core krait, 2 gb ram gpu si chipset bune si merge orice joc deci eu zic sa nu te zgracesti pentru 100 lei si sa-ti iei siny xperia z. in nici un caz sa nu-ti iei Allview sau Huawei pentru ca sunt 2 dintre cele mai proaste firme si sa nu iti iei nici firme aparute peste noapte gen vonino, utok, prestigio, yezz etc. sper ca te-am ajutat.

| Prisi explică (pentru Mihai1810):

Ai dreptate despre Allview si Huawei

| Prisi explică (pentru Mihai1810):

Un Samsung Galaxy S3 nu e bun?

| Mihai1810 a răspuns (pentru Prisi):

E bun o sa-ti mearga jocurile dar chipset-ul Exynos 4412 Quad este cam vechi

15 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Mirceaeliade daca ai de gand sa razpunzi la intrebare mai bine pastreaza-ti raspunsul pentru tine pentru ca doar dezinformezi lumea cu prostiile tale din cap.

| MirceaDiaconu a răspuns (pentru Mihai1810):

Sunt prostile tale din cap.Am Allview de 1 an si ceva mai exact p5 quad si imi ruleaza perfect eu ma refer strict la firma ALLVIEW nu ma intereseaza ca voi folositi telefoane de la prestigio, eboda sau mai stiu eu ce firma. Allview nu are probleme. Si tu mihai te dai mare destept si nici nu sti ce vorbesti tu numai la procesor de uiti da la alte lucruri ale telefonului nu sti sau te'a invatat cineva sa te uiti doar la procesor si atat? Deschide ochii

| Mihai1810 a răspuns (pentru MirceaDiaconu):

La ce sa mai uit la marimea ecranului? eu ma refer ca Allview nu se descura in jocuri pretentioase si in plus chipsetul mediatek face telefonul praf as sunt majoritatea alview-urilor. nu zic ca au si cateva telefoane bune dar asta e alta treaba. am o intrebare pentru tine: crezi ca Allview sunt romanesti?

| Prisi explică (pentru MirceaDiaconu):

Potoleste-te ca telefoanele de la Allview nu sunt asa de bune cum zici tu. Au 2 prieteni de-ai mei si acum se vaita de el( Allview X1 Soul). Am incercat si eu si in jocuri merge cu lag.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viper s, p7 xtreme, xiaomi mi3.

| Remus13 a răspuns:

Allview p6 quad!

| MirceaDiaconu a răspuns:

Allview x1 soul clar e foate frumos si foarte bun. Vreau sa il cumpar in viitor si eu. http://bit.ly/1q4RutB

| Prisi explică (pentru MirceaDiaconu):

Au mai multi dintre prietenii mei telofonul su dupa o luma max nu mai sunt multumiti de el. Ruleaza foarte greu

| Crrow a răspuns:

Allview X1

E o oferta pe emag.ro la 1100 lei, pretul brut e 1250 lei.

http://www. emag.ro/telefon-mobil-Allview-black-x1-soul/pd/DNGFJBBBM/

| Prisi explică (pentru Crrow):

Ms pentru raspuns dar nu imi place.

| Adiţu_Adi_1995 a răspuns:

Pai daca vrei sa il cumperi nou nu prea gasesti, daca vrei sa il cumperi sh ai avea niste variante happy

| LisandruNo1 a răspuns:

Iati ma prestigio ca e facut la fabrica unde se fabrica si prestigio! Sper ca te-am ajutat.