| iulianche a întrebat:

Vreau sa imi configurez WhatsApp-ul si imi apare asta (Screenshot Link: https://1drv.ms/i/s! Ak626L0AIB2CgrpUzfnFnbYnaK3Flw ) si nu mai pornesc Grupurile si Chatul cu alte persoane.

Răspuns Câştigător
| cezar003 a răspuns:

Daca din punctul acela nu trece mai departe in maxim 10 minute, dezinstaleaza-l si instaleaza din nou dupa ce cureti in prealabil cu 360 security/cleaner, CCleaner sau ce program de gen ai. Daca ai suficient spatiu pentru actualizari, pare fi o eroare de instalare

4 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Link-ul nu-i functional, nu pot sa vad ce apare dar stiu ca atunci cand reinstalezi, la un moment dat i-ti cere numarul de telefon si trebuie sa confirmi cu un cod care ti-l vor trimite pe acel numar

| iulianche explică (pentru cezar003):

Poate fi problema de la telefon ca mai am un telefon mai slab pe Android si am instalat whatsapp si a mers.

| cezar003 a răspuns (pentru iulianche):

Daca din punctul acela nu trece mai departe in maxim 10 minute, dezinstaleaza-l si instaleaza din nou dupa ce cureti in prealabil cu 360 security/cleaner, CCleaner sau ce program de gen ai. Daca ai suficient spatiu pentru actualizari, pare fi o eroare de instalare

| iulianche explică:

Am facut etapa cand trebuie sa imi dea un cod