| s1ge123 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de casti pentru telefon (HTC one m8) ce imi recomandati? Ca sa ascult muzica, etc.

5 răspunsuri:
| iMophis a răspuns:

Salut!
Daca doresti casti In-Ear iti recomand http://www.emag.ro/......E0S30BBBM/ Le are un prieten si sunt fenomenale. Daca doresti casti de tip Over-Ear iti recomand http://www.emag.ro/......EVJ6TBBBM/ Pe acestea le am eu si nu ma mai satur de ele. Au un bass impresionant si un sunet impecabil.
Sper ca te-am ajutat.

| Chasles a răspuns:

De ce nu-ti iei originale thinking Daca nu gasesti, merg si cele de LG, Samsung...auzi, tu ai probleme cu semnalu de la wifi la m8?

| s1ge123 explică (pentru Chasles):

Nu, nu am avut nici o problema! Tot ce este problema este de la router. Telefonul isi face treaba perfect si il am de 2 ani. Doar ca mi s-au stricat castile si cablul usb, si mai am o problema cand tin "hold" la un joc sau de ex. La messenger cand inregistrezi sunetul apeasa pe toate butoanele de pe ecran, cred ca trebuie sa ii dau un restart din fabrica. Iti recomand cand iti iei un cablu usb sau casti sa ii pui adeziv sau geva de genul ca sa nu se desprinda de acolo am patit eu. Daca faceam asta. era grozav, dar daca nu am stiut... telefonul este super il recomand, adica l-am scapat pe gresie cu fata in jos si nu are nici o zgarietura. Atat imi pare rau ca nu am pus adeziv sau ceva acolo unde cablul se uneste cu mufa la casti cat si la cablu usb, daca vrei sa mai afli ceva de telefon iti spun cu placere, si mersi de sfatul cu casti, dar nu cumpar iar originale pentru ca vreau ceva mai performant de atat. Mersi am sa ma mai gandesc si la faza cu castile.

| Chasles a răspuns (pentru s1ge123):

Ok, la mine prinde uneori nu prinde semnalu nici daca sunt la 2-3m de router

| ChimuFlorin a răspuns:

Cauta casti de la Jbl ceva ce iti place! Calitatea sunetului sigur iti va placea!winking