| Andrei281040 a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr un telefon, dar nu prea sunt hotărât. Ce telefon îmi recomandați? Nu vreau sa depășească 1200€.
Mulțumesc!

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu as cumpara P30 Pro pentru incredibila lui camera foto, video, are un zoom foarte bun, trebuie inteles faptul ca la bani astia telefoanele indeplinesc orice fel de pretentie, cea il deosebeste pe P30 Pro de altele este camera lui fenomenala, doar ca am auzit ca companile americane au planuri cam rasiste impotriva lui Huawei, asa ca nu stiu ce sa spun, fara Facebook, mess ce ne facem? instragm? whatsapp? google?

| doctorandus a răspuns:

Eu am devenit fan Nokia de cand al meu Nokia 6.1 a cazut 1.5 metri pe laminat dur si gros si n-a patit nimic.

| Frank51 a răspuns:

Eu aș lua tot P30 Pro dacă ar fi să aleg iar. Dar poți lua și S10+, One plus 7t, iPhone 11, dar te sfătuiesc să mai aștepți 2 luni până iese următorul Samsung.

| Bizon95 a răspuns:

Note10+ 5G

| ywar a răspuns:

1200€? Ce-ti trebuie tie un astfel de telefon? Vrei sa te lauzi cu el, agati gagici ce faci?
De unde ai tu acesti bani? Dupa cum pui problema nu pariez prea mult nici pe inteligenta ta nici pe maturitatea ta.
Nu stiu ce aveti in cap!?!?!?

| xeum a răspuns (pentru ywar):

Fix d-asta nu mai pui tu capul pe perna. E strict problema lui ce face cu banii si de unde ii are, sa vorbesti cand o sa-i dai tu suma respectiva.

| Andrei281040 explică (pentru ywar):

De unde am acești bani? : Muncesc
Cat despre maturitate stai în banca ta copile

| Bogdan70001 a răspuns:

OnePlus 7T PRO

Te asigur ca ii este superior oricarui telefon ai vazut tu mai sus pana acum

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Daca vrei Apple un 11 max pro.Pe partea de Android un Note 10 sau un Oneplus 7 pro daca te intereseaza performantele. Personal as astepta inca cateva luni fiindca o sa apara noul val de Androide(Galaxy S11, Oneplus 8, etc) si as lua atunci.Personal, eu astept Oneplus 8.

| IonutPetre12 a răspuns:

S11