| 7GanditoruProceseaza7 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon Nokia 515 si nu stiu cat de bun e si ce defecte are. Mi s-a luat de smartphone-uri si imi doresc ceva simplu si bun in sensul ca sa il pot folosi pentru Facebook sau E-mail si d-astea. Si sa aiba si camera buna.
Vreau sa stiu si parerea voastra. Dau Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

In general is bune de vorbit si trimis mesaje. Dar nu ai wifi. O sa iti mearga facebook-ul doar cand ai MB pe cartela. Camera nu e buna deloc e slab si smartphone-urile ieftine au camere slabe rau asa ca... Pentru Facebook iti trebuie un smartphone. Daca nu vrei Facebook. Si vrei doar mesaje si apeluri e bun.

| 7GanditoruProceseaza7 explică (pentru FlorinCiokan):

Si ce crezi Nokia 515 sau Samsung S5611 care crezi ca e mai bun?