| Dum4ass a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon intre 400-500 lei, dar sunt cam nedumerit. M-am gandit intre Samsung galaxy S3 mini sau Galaxy core 2, la astea doua doar m-am gandit. Va rog ajutati-ma, ziceti-mi ce sa imi iau la 400-500 lei, dati link, va implor. Motivati de ce. FUNDA
http://www.emag.ro/compare/93
uitati aici, va rog raspundeti-mi!

3 răspunsuri:
| Vmvna a răspuns:

Daca vrei un telefon la mana a doua, sa fie de exemplu iPhone si sa aiba pretul pe care il doresti uita-te pe OLX. Asa la pretul pe care il vrei nu o sa ai un cine stie ce de telefon. Din cate stiu Samsung galaxy S3 mini este vreo 700-900 lei nou dar la mana a doua 300-500 lei si Galaxy core 2 nu e mai presus. Daca vrei un telefon bun iti recomand iPhone 4 care il gasesti pe OLX cu 400-500lei, dar care nou este 700-10.000 lei
FUNDA?

| crytical a răspuns:

Samsung galaxy s2, unul din cele mai reusite telefoane.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......r37ye3.php

Toate cele bune.