| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar niste casti gen DJ, dar sa le folosesc pentru Telefon si MP4.
Daca are vreo importanta, Telefonul e : Samsung Galaxy Mini.
Un link ceva, nu conteaza culoare.
La ce casti ma refer? La astea :
http://www.emag.ro/......ELJ6TBBBM/
Alea nu cred ca merg la Telefon, de aia si vreua sa imi dati altele pentru Telefon.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| sebi1dinei a răspuns:

Http://www.emag.ro/casti-gembird-bluetooth-negru-bhp-002/pd/EVH9TBBBM/

Se conecteaza prin BT la telefon si trebuiesc incarcate separat.

| MasterMirror a răspuns:

Castile din link merg foarte bine, ba...doar ai mufa jack de 3, 5mm, ia-le ca's bunewinking

| anonim_4396 explică (pentru MasterMirror):

Sa stii tu, ca la fel mi-a spus un prieten. Chiar daca au fir ar merge pentru ca trebuie mufa jack de 3, 5 mm, deci vad ca, chiar asa e happy Hm.