| AGentulP a întrebat:

Salut tuturor.
As vrea sa stiu ce sa aleg intre Samsung galaxy s4, Iphone 5 sau Nexus 5, cu argumente pro si contra pentru fiecare in parte.
Daca stiti alt telefon mai smecher va rog sa ii spuneti numele si calitatile.
Salut.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Buna. de Nexus 5 nu am auzit multe lucruri. Samsung s4 pare ca nu a dezamagit si e foarte bine cotat. insa unicul telefon ce nu coboara de gama inalta, si nu coboara pretul e iphone. problema iphone e ca sunt foarte individualisti. programele utilizate trebuie sa fie ale lor, adica de Apple. pe cealalta parte s4 cu android are o multime de app in store play. ca si marime iphone e mai normal si merge foarte bine. raspunde bine comenzilor. s4 e ideal dava te intereseaza sa vizionezi mult, datorita ecranului de 5". s4 e mai incomod la ora de tinut in buzunarul unui pantalon. in fine. ultima decizie e a ta aici ai o comparatie... http://andro4all.com/2013/03/s4-vs-iphone5-razones pare ca s4 e mai bine cotat. mult noroc

| Erzaa a răspuns:

HTC One este cel mai bun smartphone dintre toate celelalte.

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Nexus 5, specificatiile vorbesc de la sine
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5125&idPhone2=5705
iPhone 5 este o gluma pe langa cele 2.
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!