| alecs89 a întrebat:

Salut tuturor! O sa fiu scurt si la obiect. Are cineva idee cum se foloseste acel incarcator wireless pentru Nokia lumia?

4 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Ai asa ceva? adica ti- adat la telefon?

| alecs89 explică (pentru bogboy101):

Nu. Vreau sa imi cumpar si ma intereseaza cum functioneaza. Adica mai ai nevoie de cabluri, il poti incarca oriunde daca ai semnal wireless?

| bogboy101 a răspuns (pentru alecs89):

Pai cred ca nu iti daincarcator willes.Trebuie sa-l cumperi tu. Cred ca are un incarcator(un adaptor) si aparatul care converteste curentur in wiress.cA DOAR NU SE INCARCA DE LA RUTEr

| Mihai_Anghel_1997 a răspuns:

Iti da o "placa" iar tu asezi telefonul pe ea.