| Eclipse a întrebat:

Salut tuturor, pe viitor as dori sa-mi achizitionez un Blackberry, mai exact un 9220 Curve, insa nu prea stiu multe lucruri despre aceste telefoane, stiu doar ca pe partea software sunt destul de ok, dar in rest nimic. Voi ce parere aveti, se merita sa-mi achizitionez un Blackberry?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai bine iei un lumia 520 sau mai strangi bani si treci la ios

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

De acei 500 lei iti poti cumpara un Samsung Galaxy Fresh S7392 nu te mai incurca cu chinezariile de la BlackBerry am avut si eu inainte si am fost total dezamagit de ele.

| Eclipse explică (pentru Jipa95):

Inteleg, treaba este ca momentan detin un smartphone cu Android, dar sunt putin "obosit" de Android si doresc un telefon cu un sistem de operare mai "curat".

| Jipa95 a răspuns (pentru Eclipse):

Daca vrei ceva mai curat, atunci mai stange 200-300 lei si treci la ios happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce buget ai pentru telefon?

| Eclipse explică (pentru anonim_4396):

495 lei cam asa.

| Eclipse explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, multumesc tuturor pentru sfaturi. iOs as vrea dar, nu imi permit, si nici nu as da atat de mult pentru un telefon, Lumia 520 tot ma uitam la acest telefon, insa eram putin neutru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eclipse):

Pai mai bine iei un lumia 520 sau mai strangi bani si treci la ios

| Georgy_Sorina_2000 a răspuns:

Se merita, este un telefon bunwinking