| anonim_4396 a întrebat:

va rog mult, spuneti-mi si mie unde pot gasi un site serios de unde sa pot cumpara un telefon second hand Samsung b5330 roz? cand tastez pe google imi arata doar oferte din magazine, dar NU MA INTERESEAZA, din pricina preturilor prea mari. iar pe alte site-uri imi arata alte modele sau alte culori, scriu de ex Samsung b5330 roz second hand, si gasesc Samsung negru sau Samsung galaxy sad sau anunturi expirate de un an... va rooog un mic ajutor? caut de 3 luni. in afara de okazii.ro unde au preturi cam mari.multumesc.

2 răspunsuri:
| Droghh a răspuns:

Okazii, mercador, tocmai.ro, cel, etc

| puppyeyesss a răspuns (pentru Droghh):

Multumesc, am cautat aici dar au preturi cam mari. poate vreun site extern? mersi.