| Reckinzor a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un LG G3 S (G3 mini) si nu stiu daca o sa fiu multumit de el.Am fost posesor de S4 mini si s-a comportat excelent in orice situatie dar din pacate l-am spart foarte rau. Vreau sa stiu daca LG se bate cu Samsung la capitolul,, Optimizare" si daca voi avea probleme cu el (lag) O alta optiune ar fi un Samsung S3 NEO, dar deja mi se pare cam vechi. Rog posesorii de LG G2, G2 mini, G3 sa isi spuna parerea si daca ar merita sa dau 1100 lei pe un G3 S. Multumesc!

2 răspunsuri:
| dancosmin67 a răspuns:

Parerea mea este ca se merita.Este un telefon nou si destul de bun.

| Reckinzor explică (pentru dancosmin67):

Da dar am auzit ca dupa un timp. iti cere sa ii actualizezi soft-ul si/sau se misca in lag. ma refer ca e bun cat e nou ca apoi. e asa?