| NnDWtf a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac un abonament la cosmote si stiu ca am nevoie de buletin/copie si ultima factura de la lumina de exemplu.
Am 19 ani, eu figurez ca titular al apartamentului de 1 an incoace dar pe facturi este numele mamei.
Imi pot face abonament in conditiile date? Avand in vedere ca adresele din bueletin/factura sunt aceleasi?

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Da, am inteles, dar depinde de cine dai. Unii sunt ok si accepta, altii fac figure si te plimba. :-)

4 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, da iti poti face, dar nu e neaparat sa folosesti o facture de utilitati daca tu ai un contract pe apartament, poti merge cu acesta la magazine. Ia totusi cu tine, pentru mai multa siguranta si o facture. Succes, sarbatori fericite.

| NnDWtf explică (pentru catablondu):

Pai ideea era sa nu trebuiasca sa car contractul cu mine, doar factura.

| NnDWtf explică (pentru catablondu):

Oke, mersi de raspuns happy

| catablondu a răspuns (pentru NnDWtf):

Nu ai pentru ce, si apropos, din cate stiu trebuie sa ai buletinul in original, copia o fac ei in magazine. Numai bine. :-)

| catablondu a răspuns (pentru NnDWtf):

Da, am inteles, dar depinde de cine dai. Unii sunt ok si accepta, altii fac figure si te plimba. :-)