| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a întrebat:

^_^
Vreau sa stiu care e cea mai buna folie: cea mata, sau cea clara?(te rpg sa zici de ce)
Mai exista si alte tipuri de folii?

Răspuns Câştigător
| zumaq a răspuns:

Buna eu am o folie mată sunt foarte multumit de ea.Este special anti-amprenta ea are un lipici special iar daca nu ai lipit-o bine din prima si a prins praf o poti spala cu apa si sapun ca nu se duce lipiciul iar in timp te vei obisnui cu ea.

2 răspunsuri:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Eu am mata si nu se vad absolut deloc degetele sau alte urme. Prima data o sa ti se para ciudat dar o sa te obisnuiesti.

| Adrian_Lupu_1996 a răspuns:

Cea clara