| Kulip a întrebat:

Salut vreau si eu 1 sfat. Am o oferta sa dau Samung Galaxy s4 value Edition in stare perfecta pentru un Iphone 5s si sa mai dau 600lei. Merita? Fara critici deoarece nu am avut Iphone nu stiu cum e...

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Nici eu nu as opta pentru Iphone, dar aici este alegerea ta, daca si Iphon-ul lui este in stare perfecta la fel cum este S4-ul tau merita, dar doar daca e in stare perfecta. Spune-i sa mai scada totusi la 550 lei! big grin

| BJK1903 a răspuns:

Cel mai bine nu il da. Dupa parerea mea nu prea merita sa iti cumperi Iphone. A avut un prieten Iphone si cand l-a scapat pe parchet s-a spart display-ul. laughing Daca ar fi sa aleg din S4 si 5S, as alege S4.

| QweRty777 a răspuns:

Nu merita, S4 e mult mai bun ca un Iphone, crede-ma!