| numesiprenume0 a întrebat:

Am 800 lei si intentionez sa iau un smartphone. As dori sa iau un smatrphone. Caut un iphone 5s sau chiar 6(nu nou, dar care sa aiba garantie), sau daca nu: Sony Xperia M4(nou, cu garantie). Apreciez si idei de alte smartphone-uri, care au piese bune(procesor, camere foto, memorie interna mare, etc.)Multumesc!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Încearcă pe olx. Cu siguranță găsești pe olx.

| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Cu 800 lei vrei sa cumperi iPhone 5s sau 6? Tu glumesti sau ai gresit suma?
La 800 lei merita un iPhone 5 sau un Galaxy S5 sunt egale alegi dupa aspect.
Daca ai alt buget corecteaza intr-o noua intrebare.