| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare... am o problema la telefon de aseara nu mai primesc mesaje de la Credit ( Orange) apeland 333 sau *133#. De la alte persoane primesc mesaje dar de la credit nu. Daca am bagat cartela in alt telefon merge, si primesc si mesaje de la credit.

Am telefon Samsung chat 357!

Astept niste raspunsuri. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| beng a răspuns:

Nasol, se poate ca sa fie o problema cu cache-ul telefonului. Salveaza tot ce ai pe el si revino la setarile din fabrica (se va sterge automat toata memoria interna). Ar trebui sa mearga dupa aceea.

| Nelutzu222 explică (pentru beng):

Am dar restart la telefon. mi s-a sters tot, dar acuma merge, Mersi! Funda!

1 răspuns: