| Boboc_Dragos_1993 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema, detin un black berry curve 8320 si nu imi mai merge joystick'ul dreapta si jos, iar aseara mi s-a inchis telefonul ca am ramas fara baterie, azi de dimineata cand l am bagat la incarcat, l am aprins, si numai am semnalul pornit, exista vreo comanda din tastatura ca sa dau dreapta pana ajung la comanda sa imi pornesc iar semnalul? va multumesc mult!

1 răspuns:
| alinxs a răspuns:

Nu cred...cel mai bine e sa te duci la un magazin pentru telefoane sau daca mai ai garantie sa te duci la ei