| BrigitteMore a întrebat:

FUNDA + Inteligent sau ce vreti! Am LG GW620. Azi dimineata am vazut ca nu mai am baterie deloc (si aseara aveam 78%). Mi s-a parut ca e ce inneregula cu el dar am crezut ca a ramas cu ecranul pornit peste noapte. In fine, deci l-am pus la incarcat iar dupa o ora si jumatate l-am scos de la incarcat ca sa sun pe cineva. Apasam la Contacts si imi aparea mesajul. Am inchis telefonul si l-am deschis din nou. Cand mi s-a deschis aparea sus ca mi-a fost scos cardul de memorie dar era in telefon, dar mai rau era ca a inceput sa cante melodiile telefonului timp de 10-15 secunde. Nu am bagat in seama asta si am intrat din nou la Contacts. Am primit acelasi mesaj. Imi puteti spune ce problema are sau cum as putea sa il repar eu? Dar cred ca pana la urma ar trebui sa il duc la service.

2 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Tu nu ai ce sa-i faci acum, deoarece a crapat softul in el de aceea apar toate aceste anomalii in functionarea lui. Trebuie neaparat sa ajungi cu el la service sa-ti rescrie softul.

| BrigitteMore explică:

De fapt l-am reparat singura. oricum mersi de ajutor