| Alexandru_Chiliuță_1989 a întrebat:

Salutare, am un Samsung Galaxy S Advance GT-I9070, si are pe el Cyanogenmod 11.0, KitKat 4.4.4, dar ii lipseste player radio. Ce pot face? Sau trebuie sa revin la androidul sau original Jelly Bean 4.1.2?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu e bug, crede-ma. Singura alternativad aca vrei radio pe cyanogen, indiferent de telefon, e sa folosesti http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1059296

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai si care e problema? Nu exista nici o versiune de cyanogen care sa fie cu radio in caz ca nu stii, si asta nu doar pe telefonul tau, ci in general.

| Alexandru_Chiliuță_1989 explică (pentru sltlp):

Ai dreptate.dar, android jellybean 4.1.2 are deja radio incorporat in el. eu totusi tin sa cred ca e bug de cyanogenmod

| Alexandru_Chiliuță_1989 explică (pentru sltlp):

Mersi,o sa incerc

| sltlp a răspuns (pentru Alexandru_Chiliuță_1989):

Nu e bug, crede-ma. Singura alternativad aca vrei radio pe cyanogen, indiferent de telefon, e sa folosesti http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1059296

| einsteinchen a răspuns:

Cauti un player radio in Play Store.

| Alexandru_Chiliuță_1989 explică:

Am descarcat, dar e online, cere wifi