| andrywtzu a întrebat:

Am un telefon Huawei sonic U8650 si inca de la cumparare eu am versiunea la android 2.3.5 am incercat de la SETARI / Despre Telefon / Actualizare Online. si imi spune ca telefonul este le zi. Exista o alta solutie ca sa actualizez androidul? fundita!

3 răspunsuri:
| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Telefonul este cu cel mai nou Android. Poate merge doar cu 2.3.5. Eu iti recomand sa te duci la magazinul de unde l-ai cumparat si sa iti ofere informatii.

| mery198 a răspuns:

Dar cam cat ai dat pe el..pt ca as vrea si eu un smarthphone..si este bun ca si calitate?:-s

| andrywtzu explică:

Nu am dat nimic pe el deoarece l-am luat pe punctele acumulate de la abonamentul cosmote. Si ca smartphone este foarte bun dar am inteles ca la telefoanele Huawei nu poti mari versiunea androidului..Si un alt defect ar fi unele aplicatii de pe google play spune ca nu sunt disponibile pe acest telefon.Dar poti lua acele aplicatii de pe unele site-uri