| krysty199 a întrebat:

Salutare, azi am observat ca nu imi mai pornesc datele mobile. Apas pe buton si nu imi mai apare iconita sus in bara de start, ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandruuu88 a răspuns:

Daca nu mai ai mega, sau ai intrat in perioada de gratie nu mai iti merg happy O zi buna

4 răspunsuri:
| danutz2006 a răspuns:

Verifica setarile de internet.
Eventual suna la relatii clienti si ei te vor ajuta sa verifici daca setarile sunt corecte sau daca trebuie modificat ceva.

| BulldogK a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa de cateva ori. Tot ce poti sa faci e sa astepti cateva zile pana se rezolva singure probleme astea cu datele. Daca suni la relatii clienti o sa iti spuna sa reglezi setarile netului dar fara folos. Deci doar asteapta.

| sandalutu a răspuns:

Arunca-l in WC, dupa aia trage apa

| Bulai_Marian_2001 a răspuns:

Probabil nu mai ai mega laughing