| GabiIancu2001 a întrebat:

Salutare.Care credeți ca e cel mai bun telefon pana în 1500 ron.Sa aibă puțin din toate, baterie bună, procesor bun.( cât de cât pentru gaming ) ..am văzut atâtea variante pe net și sincer nu ma pot decide. Aștept păreri.

2 răspunsuri:
| SchoRom9 a răspuns:

As zice ca Poco X4 Pro 5G sau Redmi Note 11 Pro 5G sunt destul de bune dar as merge pe varianta cu 8gb ram, costa mai mult dar merita.

| anonimg a răspuns (pentru SchoRom9):

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G am eu.
Luat de la Orange cu aproximativ 1600 lei. Nu mă omor cu jocurile; dar husa cu care vine la pachet intră în conflict cu orice protecție de sticlă. Trebuie cumpărată o altă husă.
E bun că se încarcă foarte repede.
Dar ca orice Xiaomi este slab la semnal și pe cameră (chiar dacă are 108 mpx).