| Haze_Roby_1995 a întrebat:

Salutare.

Cum pot transfera un joc de pe un telefon cu android, pe alt telefon cu android?

Jocul nu mai există în magazin play si nu are dimensiuni foarte mari.

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Flappy bird?
Poti instala in telefon Aptoide (un alt program pentru descarcarea aplicatiilor) si-l iei de acolo.

| Nicu47 a răspuns (pentru CautNume):

Creatorul jocului FLAPPY BIRD sa SINUCIS

| Intruder19 a răspuns:

Doar daca ai fisierul de instalare (.apk ) poti transfera jocul pe alt telefon.

| raresandrey a răspuns:

Prin bloototh.

| Haze_Roby_1995 explică (pentru raresandrey):

Pai bun, dar ce anume transfer plin bluetooth? ce fisier, de unde?

| raresandrey a răspuns (pentru Haze_Roby_1995):

Tot jocul, daca cuplezi la calculator il gasaesti usor, in telefon te main menu nu de pe icoana

| darrio2007 a răspuns (pentru raresandrey):

Cu cine faceti, copii, limba romana?

| raresandrey a răspuns (pentru darrio2007):

Ce ai vrut sa spui cu chestia asta?

| darrio2007 a răspuns (pentru raresandrey):

Daca ma mai si intrebi, e clar.

| raresandrey a răspuns (pentru darrio2007):

Eu nu vad nici o greseala., da ma rog.Ideea ar fi sa dai un sfat corect, nu sa comentezi raspunsul altuia.

| darrio2007 a răspuns (pentru raresandrey):

Greseala la modul tau de scriere. Daca nu ai observat.Este un sfat corect.

| raresandrey a răspuns (pentru darrio2007):

Ok.Raportez ca pe viitor voi fi mai atent.

| darrio2007 a răspuns (pentru raresandrey):

Am inteles `traiti! Sa ai o seara buna in continuare.

| raresandrey a răspuns (pentru darrio2007):

Multumesc. Succes la castigarea tricoului te vad in top 3.

| darrio2007 a răspuns (pentru raresandrey):

Am deja unul pe luna asta.Pe 4.Si nu se da decat unul pe luna indiferent de cate zile castigatoare ai.

| raresandrey a răspuns (pentru darrio2007):

Nu stiam, sunt relativ nou pe aici.

| raresandrey a răspuns:

Sau cuplezi cablul de date la calculator il copii, si apoi il pui in celalalt telefon.