| CLAUSOFART a întrebat:

Imi spune si mie cineva de unde pot sa descarc jocuri gratuite pentru windows mobile 8.1? Si cum fac sa le instalez in telefon (Nokia lumia730). Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ColacMarius a răspuns:

Telefoanele cu windows sunt foarte ciudate ( fara suparare ), poti gasi unele aplicati pe Magazin ( il gasesti prin meniu), partea nasoala este ca nu are toate jocurile ca telefoanele care folosesc Android sau iOS, si ai grija fiindca multe dintre ele sunt fakeuri. Eventual poti cauta pe PC jocuri pentru telefoabe cu windows 8.1, descarci jocul si ( cu ajutorul cablului de date ) copiezi instalarea in memoria telefonului dupa care cauti in telefon unde ai copiat instalarea si dai pe ea, si ar trebui sa se instaleze :/ sper ca ti-am fost de ajutor putin happy