| Avram_Nelu_1964 a întrebat:

Știe cineva cum se înregistrează o convorbire telefonică cu Nokia lumia 1020?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Incearca asa:

If you're on a call, you can record the conversation. While speaking, put the phone on Speakerphone. Then hold down the Camera button to record the call.

http://www.phonetipsandtricks.com/......sation-29/

| Avram_Nelu_1964 explică (pentru RoyDupuis):

Bună,dar vreo aplicație există, cum sunt cele pentru Android?

3 răspunsuri:
| Avram_Nelu_1964 explică:

Mulțumesc frumos! Dar există și vreo aplicație, pentru 1020?

| Avram_Nelu_1964 explică:

Mulțumesc frumos pentru răspuns, dar există și vreo aplicație, pentru Windows phone?