| Mixum a întrebat:

Salutare TPU
Am o problema cu Samsung Galaxy S2. Nu il pot conecta la pc sub nicio forma. Cand conectez usb-ul la telefon, imi apare ca : "usb malfunctioned windows does not recognize."
Am incercat sa sterg si presetarile driverului, ca telefonul sa il reinstaleze. Tot nu am reusit sa fac conexiunea.
Am incercat si prin Kies. Pot conecta telefonul la pc, dar imi cere sa introdus cablul de date - pe care nu mi-l recunoaste chiar daca il am conectat.
Ce as putea sa mai fac?
Tin sa mentionez ca am incercat sa bag si drivere pentru S2. Degeaba...
Va rog ajutati-ma. Multumesc Anticipat.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La tine problema este la usb.Baga cablul la alt usb de la pc.Banuiesc ca nu ai doar unul.

| Mixum explică (pentru darrio2007):

Am schimbat si cablul si locul. Degeaba...

| Jipa95 a răspuns:

Uite un ''tutorial'' care te va ajuta in rezolvarea problemei tale, eu cand am patit-o tot asa cu Iphone 3g, am procedat ca aici : http://support.microsoft.com/kb/2654149

| Mixum explică (pentru Jipa95):

Le-am incercat pe toate 6, nicio speranta... sad