| LoRdSaN a întrebat:

Salutare TPU, Am un J5 2016 si nu stiu ce am mai facut, dar cand il pornesc imi apare o eroare An error has ocured while updating the device.NU siu cum sa-l repar.am cautat pe Youtube, dar nu merge

3 răspunsuri:
| AliceFirea a răspuns:

Dai reset, am patit si eu.Altceva nu cred ca merge.Si...NU RESTART, CI RESET! Cauta pe you tube cum sa-i dai acest reset.

| ioanoanea15 a răspuns:

Vezi dca poti intra in recovery si da-i o resetare. Daca nu o sa mearga cu resetarea atunci intra in downloade mode si instaleazai un soft nou.

| Eurofighter a răspuns:

Cauta pe Google: flash firmware on Samsung device. soft-ul il descarci de pe samsung-updates.com. Daca nu ai putut nici macar sa cauti cum se poate rezolva nu iti recomand sa dai flash la firmware ca poate strici ceva.