| bluesky80 a întrebat:

De ceva timp in jurnalul de apeluri nu-mi mai apar apelurile pierdute, doar cele efectuate de mine. Ce setari ar trebui sa fac? Mentionez ca am un telefon Huawei Ascend Y210D. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CrstianoRonnaldoo7 a răspuns:

Trebuie sa te duci la Orange, Vodafone, GSM sau alte parteneriate pentru a-l repara sau daca nu la un service de telefoane. Si iti mai dau un pont da fara sa te superi( Sa stii ca telefoanele HUAWEI in general nu sunt prea bune si strica cam repede. In general Samsungurile si Nokia sunt cele mai bune)... BFT :*