| anonim_4396 a întrebat:

Imi voi lua un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy s4 si iphone 5.Eu ma gandeam sa imi iau iphone dar am auzit mai peste tot cu s4 este mai tare. Vreau sa vad si opiniile voastre.

Va multumesc!

11 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Iphone.

| VyrusEleven a răspuns:

Galaxy S4. E cu mult peste Iphone chiar daca lumea nu recunoaste. Iphone este telefonul oamenilor de afaceri care doar vorbesc la telefon si cam atat. Pentru performanta in aplicatii si in jocuri Galaxy S4 e cu mult superior. Sper sa-ti fie de folos comentariul meu. Bafta

| Lexi888 a răspuns (pentru VyrusEleven):

S4 normal.compara un pc gaming de ultima generație cu un pc din 1990 cam asa e diferența.pc gaming e s4 si iPhone 5 e pc din 1990.

| anonim_4396 explică (pentru Lexi888):

Si tu zici ca mai bun este S4 ca imi voi lua peste o luna cel mult un telefon din astea 2 tu spui ca S4 sa imi iau si da eu nu vreau doar sa vb la telefon si atat. Vreau si aplicati si joc

| VyrusEleven a răspuns (pentru Lexi888):

Da cam asa zic si eu asa ca am impresia ca o sa iei decizia corecta. Bafta

| Kariin a răspuns:

Iphone 5

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Cel mai performant telefon in acest moment este iPhone 5S. Este singurul cu procesor pe 64 biti. Este urmat de Samsung Galaxy Note 3 si toate telefoanele cu cip Snapdragon 800. Galaxy S4 urmeaza sa primeasca si el Snapdragon 800 ca si cip. Acum are Snapdragon 600. Vezi in articolul de mai jos o comparatie:

http://www.lumeadigitala.ro/cel-mai-performant-telefon-2013

Răspuns utilizator avertizat