| DJLIO a întrebat:

Mi-am cumparat si eu in HTC Desire C si doresc prin intermediul cablului USB sa ma conectez la internetul de la calculator.Cum sa o fac? Cind includ cablul imi apare o fereastra si acolo este optiunea aceasta "internet pass-through"dar cind o activez tot nu imi merge sa intru in net sad.Ce sa fac? Ajutor!

3 răspunsuri:
| JordanMichael a răspuns:

Chestia asta cu conectarea prin intermediul calculatorului este foarte sensibila. In primul rand conteaza ce sistem de operare ai instalat pe PC, in al doilea rand trebuie sa ai TOATE driverele instalate. Succes

| DJLIO explică (pentru JordanMichael):

Am windows 7 x64 parca driverele suntstraight face

| JordanMichael a răspuns (pentru DJLIO):

Parca nu este suficient. downloadeaza toate driverele si fi atent ce notificari primesi cand conectezi telefonul. Succes