| alexnica24 a întrebat:

Salutare!
Vreau sa cumpar un Iphone 5 pentru cineva. Eu detin telefon cu android si nu ma pricep deloc la IOS. In anunt scria ca telefonul este fara cont Icloud.
Imi poate spune si mie cineva ce inseamna asta? pot downloada aplicatii? pot intra pe net? se poate crea cont icloud? sau cumpar telefonul doar pentru piese?

4 răspunsuri:
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Da contul icloud este de securitate mai mult cele blocate icloud sunt in cele mai ulte cazuri furate

| PikachUS a răspuns:

Se poate creea cont Icloud! Cele blocate Icloud sunt furate! Contu Icloud este mai mult o securitate în caz, că pierzi telefonul! Chiar dacă nu are cont Icloud poți să îl folosești fără probleme!

| PikachUS a răspuns (pentru alexnica24):

Din câte văd telefonul arată chiar foarte bine. e ok în mare parte. adică dacă poți să îl iei în 12 mil sau și mai puțin ar fi super! Se merita Iphone sunt telefoane adevărate! Când îl iei activează gps-ul și vezi dacă pierde semnalul... daca îl pierde are probleme legate de partea de soft.și e foarte complicat să îl faci. sper ca te-am ajutat! Raport calitate-pret e super ok!