| Sarcopt a întrebat:

Vreau să stiu dacă a-ți cumpărat de pe situl quickmobile, sunt de încredere? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| iAMVi a răspuns:

Ai citit toate parerile despre ei?
Cica ar fi chitrosi la garantie, in ultima vreme remediind putin problema dar nu complet. Dau mult de gandit mai ales dupa scandalul telefonului trimis pentru review confused

| Sarcopt explică (pentru iAMVi):

Vreau să îm iau un Huawei Honor 9 6Gb ram şi am găsit la ei. O să mai caut în altă parte, mulțumesc pentru răspuns.

| iAMVi a răspuns (pentru Sarcopt):

Faci cum vrei, eu mi-am spus parerea din afara, adica nu mi-am cumparat de la ei nimic, dar as face-o sincer daca ar avea un pret bun.
Mai asteapta poate vine cineva cu un raspuns aici care a luat de la ei si daca a avut vreo problema.
Legat de persoanele care se plang de neseriozitate din partea lor sunt cam multe si la cel.ro dar pana la urma astfel de cazuri gasesti si la alte magazine mai mari gen eMAG, nu atat de multe cei drept dar gasesti. Important este ca cei nemultumiti sa nu fie in numar prea mare fata de cei multumitiwinking

| Sarcopt explică (pentru iAMVi):

La eMAG e varianta pe 4Gb, dar poate o să bage şi varianta de 6Gb. Ms

8 răspunsuri:
| Adiav a răspuns:

Eu am cumparat un telefon Xiaomi de la Quickmobile si nu am avut nici o problema cu el. Sunt multumit de el. Cred ca depinde de ce noroc ai.

| calinusbodoni a răspuns:

Da foarte aduc la timp

| fanandrei92 a răspuns:

Mi-e mi sa livrat deja iPhoneX cumparat de la Quickmobile, sunt super incantat de el.

| TuricaCostel a răspuns:

Eu am citit o multime de mesaje despre Quickmobile dar nu sunt in totalitate de acord cu ele, deoarece am comandat de mai multe ori si nu am intampinat nici o problema. Cred ca multe mesaje sunt rauvoitoare.

| ioanamaria81 a răspuns:

Pana acum la mine mi-a ajuns la timp toate coletele, sunt multumit de calitatea telefonului cumparat si a accesoriilor.