| Marian_Codreanu_1995 a întrebat:

Salutari! Am si eu un Nokia Lumia 800 care s-a blocat.
Navigam pe internet si in acelasi timp ascultam muzica la casti cand dintr-o data s-a blocat imaginea, muzica s-a oprit si telefonul sta acum aprins...Am mai patit-o odata si l-am lasat sa se descarce. Si-a revenit complet!
Ce pot face sa repar/sa fac sa dispara aceasta problema?
F U N D A!

Răspuns Câştigător
| DavidOsam a răspuns:

Sterge toate programele inutile gen antivirus, porcarii remote si alte chestii care la inceput par cool sa le ai in telefon, dar care nu te ajuta cu nimic.
Am avut si eu o problema asemanatoare. Isi dadea telefonul restart foarte des pana mi-am dezinstalat toate porcariile instalate de mine. Acum am doar programele pe care le folosesc si nu mai am probleme.

| Marian_Codreanu_1995 explică (pentru DavidOsam):

Multumesc frumos pentru sfaturile dvs. dar vreau sa stiu cum utilizez spatiul lde pe card direct cu telefonul. Ex : Descarc Voyo si vreau sa il descarc direct pe card nu in telefon chestia asta ma impiedica

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate bateria si bag-o iar.

| Marian_Codreanu_1995 explică (pentru darrio2007):

Nu are absolut nici o legatura cu ce doresc eu sa fac. Multumesc oricum.