| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Salutari, am un Nokia Lumia 520 si cand primesc mesaje doar imi apare notificare si pe scurt mesajul si dupa dispare cu totul si nu mai apare la mesaje primite. Ce pot face?

1 răspuns:
| 4evergentleman a răspuns:

Sa îți achiziționezi daca îți permiți desigur un telefon cu android și cu un soft mai actual, îți poți lua tot Nokia daca îți place dar cu android dar să aibă o versiune de android mai actuala. Ai putea incerca și cu un reset factory, sa ii dai o resetare.