| Eu_Alex_1997 a întrebat:

Salutari! Am un telefon Samsung Galaxy Grand ( I 9082 ). De curand i-am dat actualizare software de la android 4.1.2 la android 4.2.2. Nu sunt destul de multumit de acest android 4.2.2 deoarece telefonul meu nu mai are aceeasi viteza. Vreau din tot sufletul sa imi bag din nou android 4.1.2. Se mai poate? FUNDAA! Cu mult respect, Alex!

Răspuns Câştigător
| JimBostan2999 a răspuns:

Prietene imi pare rau dar nu mai poti sa-ti pui softwerul la versiunea 4.1.2
Dar in schimb poti sa-ti da-i resetare din fabrica, numai ca iti viei pierde toate jocurile si muzicile.
Poti sa-ti pastrezi muzicile, daca vrei, salvandu-le in cardul SD.
Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de ajutor!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAi nu mai poti. Trebuie sa dai la reveniri la setarile din fabrica si ai putea avea acelasi os, dar ti se va sterge tot din tel muzica poze tot. Mu zica si pozele salvelazale in card si toate celelalte

| Eu_Alex_1997 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eu_Alex_1997):

Nu ai pentru ce

| Eu_Alex_1997 explică (pentru anonim_4396):

Am dat revenire si am tot 4.2.2
sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eu_Alex_1997):

Pai asta e nu mai ai ce face. Poti face un update la android 4.3

| Eu_Alex_1997 explică (pentru anonim_4396):

Culmea, ca 4.2.2 este maximul!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eu_Alex_1997):

ASta este nu te mai poti intoarce la android 4.1.2