| adych a întrebat:

Salutari. Ce smartphone imi recomandati de 800 roni. Ceva cu durata de viata mai mare a bateriei si sa fie dotat si cu wifi pentru orice eventualitate big grin

Răspuns Câştigător
| Supersuper123 a răspuns:

Un ace sau mini...

15 răspunsuri:
| Stella17 a răspuns:

Buna eu ti-as recomanda:
Un Samsung galaxi s III
Un iPhone 5

Astea dupa mine sunt cele mai bune.

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru Stella17):

A zis de 800 de roni, astea costa mai mult de 3000 de roni rolling on the floor

| COOLboY a răspuns:

HTC Rhyme, Sony Xperia U, Samsung Galaxy Ace, etc.

| adych explică:

Fara abonament iar galaxy s3 si iphone nu se incadreaza la 800 roni

| adych explică:

Stiu ca e bun S2 dar eu nu vreau pe abonament am bugetu asta si vreau sa cumpar un telefon la liber

| adych explică:

Cred ca aici ma incadrez vad eu ce model, mersi tuturor

| Supersuper123 a răspuns (pentru adych):

Am raspuns castigator?

| zuzuzic a răspuns:

Buna! Iti recomand LG Optimus L5. Camera de 5MP, 2.5GB memoria interna disponibila, wi-fi si chiar hotspot wi-fi (poti sa transmiti tu internet wireless altor dispozitive) happy

| akex a răspuns:

La pretul asta, unul bun este Acer Cloud Mobie s500.Este bine dotat si are si un pret bun.Am auzit ca este 200euro la liber.

| Supersuper123 a răspuns:

Cu abonament?

| Supersuper123 a răspuns:

Atunci Samsung galaxy s2! Cred ca este 850-900 lei! dar e cu abonament atat... Oricum, e super tare! Am si eu si sunt foarte multumita! Baftawinking

| Ellie325 a răspuns:

Samsung galaxy Y, Y pro, Galaxy ace, galaxy mini(mini 2). Eu am Samsung galaxy ace plus. Am dat 200 euro pe el si sunt foarte multumita.

Succes!

| adych explică (pentru Ellie325):

Ace plus are o cunostinta si e multumit de el dar imi depaseste bugetul din cate stiu

| Ellie325 a răspuns:

Depinde din ce magazin il iei

| Andronache_Sorin_1996 a răspuns:

Am o oferta.dar daca il vrei trebuie sa il iei la abonamenthttps://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/nokia-asha-311