| uninvited66 a întrebat:

Salutari.
Îmi expira abonamentul la digi și cu ocazia reînnoirii voiam sa iau un telefon. Cum sunt fan xiaomi am zis ca următorul sa fie xiaomi redmi note 13 pro 5g(da sunt fan snapdragon nu vreau mediatek)
Doar ca cel de la digi este 256/8gb ram iar dacă îl iau la liber cu banii jos (1800 lei) are 512/12gb ram.
Ca și calcul, cât dau la cel la digi tot 1800 lei face doar ca îl plătești într-un an.
Întrebarea este, merita sa îl iau cu banii jos pe cel de 12gb ram?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Xiaomi nu sunt bune, mai bine mai stringe bani si ia-ti un Samsung sau Motorola

| ClaudiuTicu a răspuns:

I-ati un Samsung A54 e si buget mai mic. Eu sunt multumit de el

| Nimeni10 a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

A54 cu exynos, nu recomand pentru gaming.

| ClaudiuTicu a răspuns (pentru Nimeni10):

Atunci, ce telefon la bugetul a54 e bun pentru gaming?

| Nimeni10 a răspuns (pentru ClaudiuTicu):

Poco f5, poco x6, pana si a34 e mai bun ca a54 in gaming, mai este si Motorola edge 40 e decent.