| kar1GaNNN a întrebat:

Samsung Galaxy Core 2, sau Philips S388?

12 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Philips S388, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.pcgarage.ro/compara/954729,873486

Toate cele bune.

| LTAA a răspuns:

Philips, deoarece are 1 GB RAM, fata de 768 MB, la Samsung. Samsung care mai are si TouchWiz, care este greoi de folosit la RAM asa mic.

| kar1GaNNN explică (pentru LTAA):

Compara si bateria ma, Samsung are de 2000 iar Philips de 1700, si androidu i lare mai mare, la fel are si camera secundara si o rezolutie ma ibuna.

| Vvistula a răspuns:

Vad ca are mai mult ram Philips atat deduc din specificatii, insa Philips nu are camera secundara, nu o sa poti face selfielaughing a si Samsung are bateria mai mare cu 300 mah fata de Philips.

| Vvistula a răspuns:

Concluzia o tragi tu.

| kar1GaNNN explică (pentru Vvistula):

Concluzia, Samsung e mai bun si merita sa il cumpar nu? laughing

| Vvistula a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Acest model e mai bun ca acel model, banuiesc ca exista si modele mai bune de la prestigio, DA SAMSUNG, sa il stapanesti sanatos, iti spun de acum laughing

| kar1GaNNN explică (pentru Vvistula):

E naspa Core 2? sau ce? laughing

| Vvistula a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Nu stiu, eu tot un Samsung am, nu am vazut niciodata un core, nu cred, de ce sa fie naspa?

| kar1GaNNN explică (pentru Vvistula):

Ce fel de Samsung ai?

| Vvistula a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Note 3 neo

| Zdog a răspuns:

Samsung big grin big grin big grin