| Rawr22 a întrebat:

Samsung galaxy express sau Samsung galaxy s2 sau Samsung galaxy s3? Si argumente

4 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Samsung Galaxy S3. E cel mai bun din cele 3.

De ce (nu-l am, îți zic ce știu): E mai rapid. E mai bun. Are mai multe chestii. Sistemul de securitate e mai bun.
Îți recunoaște fața foarte bine. Dacă ți ochii închiși, se închide automat. Dacă îl lași deschis câteva secunde pe o masă, iar în acest timp cineva ia telefonul, acesta nu-i va recunoaște fața persoanei și se va închide automat. Desigur, îl poți învăța mai multe persoane.
Are comandă vocală.
Are 2 camere foarte clare.
E mai rezistent (cred).
Mai are o grămadă de chestii dar nu le știu eu. Caută pe site-ul oficial. Acolo scrie totul.

Dacă ai bani, merită să-ți iei un S3.
Dacă nu, un S2. Și el e bun, poate e cel mai cumpărat telefon.

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns (pentru SonicAndrei):

Crezi tu ca e mai rezistent? pana nu ai pus mana pe unul NU vorbi.

| bcalex96 a răspuns:

S3,de ce? pentru ca e ultimul fabricat din cele enumerate de tine ( de ce ar scoate un telefon mai prost ca altul) daca nu ma insel express are procesor de 1.5 GHz dual- core ceea ce il face sa ruleze jocuri si alte aplicatii mai " greoaie " fata de s3 asta parerea mea dar oricum s3 are o performanta mai mare fata de cele 2

| Florin_Zaraf_1997 a răspuns:

Esti autist de intrebi asa ceva?