| aead a întrebat:

Samsung galaxy S4 sau note 3, tinand cont si de pret?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 3, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......8_2493.php

Toate cele bune.

| Supps a răspuns:

Pretul este asemanator. Eu as alege S4 datorita faptului ca Note 3 are display-ul peste limita care m-ar face pe mine sa ma simt confortabil folosindu-l.

| Georgestaff08 a răspuns:

S4 dar mai bine iti iei un LG G3 dupa parerea mea Samsung-ul are soft-ul prost dar oricum iti iei ce vrei

| Iuliancik77 a răspuns:

Mai bine S4 cu mult e mai bun decit note 3 mergi mai repede si nu vei avea probleme

| laurentiubaa a răspuns:

E mai mare Note 3, dar aceleasi functii, nu exagerat de mare, iti recomand Samsung Galaxy S4 Active, e mai mare ca S4 normal si la pret foarte convenabil.

| Paul2711 a răspuns:

Iti recomand cu tarie un Note 3, este superior unui S4(am lasat un link mai jos, te va ajuta sa le compari mai bine) + ca Note 3 are un S-pen care este senzational si mult mai util decat crede multa lume.
http://geekaphone.com/compare/Samsung-Galaxy-Note-3-vs-Samsung-Galaxy-S4

| Sorina_Miruna_1972 a răspuns:

S4 e mai bun

| Mihneaceldestept2005 a răspuns:

Samsung galaxy S4 pretul este de 4_ _ sau 3_ _ nu prea mai stiu pretul înainte costa 20. _ _ stiu asta pentru ca si-a luat verisoara mea, sa stii ca este si bun.