| Pelin_Raluca_1992 a întrebat:

Samsung galaxy trend lite sau Nokia lumia 520? Care si de ce?

6 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Uite si votul meu: Samsung Galaxy Trend!

Daca inca nu te-ai hotarat iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/JD94GJ unde vei gasi parerile celor care l-au cumparat deja.

| thisisMirel a răspuns:

Samsung galaxy trend! De ce? Pentru ca are android, si e mult mai bun decat windows 8 phone.Iti merg mai multe aplicatii, si mai multe jocuri.Depinde la ce vrei sa folosesti telefonul.Si daca iti iei Samsung Galaxy Trend, vezi sa nu iei versiunea Lite pentru ca e mai proasta.

| Pelin_Raluca_1992 explică (pentru thisisMirel):

Dar care e diferenta dintre versiunea lite si cea normala?

| thisisMirel a răspuns (pentru Pelin_Raluca_1992):

Versiunea Lite e mai proasta.Are camera mai mica, procesorul mai mic, mai putini rami, si mai multe dezavantaje.

| Olivian007 a răspuns:

Depinde pentru ce doresti. Daca doresti pentru jocuri iti recomand galaxy trend lite. Dar daca doresti pentru viata personala, suni, bla bla mai putin cu jocurile si mai mult cu poze sau asa ceva iti recomand Nokia lumia 520. Dar mai bine mai strangi bani si-ti iei un telefon mai bun.

| Raulpop99 a răspuns:

Samsung galaxy trend pentru ca sistemul de operare este android iar telefoanele cu
Windows Phone 8, cum ar fi Nokia lumia 520, au mai putin aplicatii decat android si majoritatea sunt pe bani.La android oricine poate sa puna aplicatii pe google play iar la windows nu pot doar unii...Si, in ori ce caz, androidul e mai bun ca windiws Phone 8. E alegerea ta!