| Rockat a întrebat:

Se mertită să schimb un Samsung Galaxy S3 cu Sony Xperia M2 Aqua?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2141%2C11016k5hkj0%2C2069

Toate cele bune!

| WithoutName123456789 a răspuns:

Galaxy S3 are display mai bun, procesor mai bun si camera le fata mai buna.Dar daca vrei un telefon rezistent la apa iti recomand Sony Xperia M2 aqua.