| Florin_Mocanu_2000 a întrebat:

Seara buna!
De curand am achizitionat un SAMSUNG Note II, dar am o problema sad Mi-a mers WI-FI tot, dar acum nu mi se mai contecteaza, aveti vreo idee? Va rog frumos happy

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Ar trebui sa vada reteaua. Tii apasat pe ea, dai Uitare retea cred ca se numeste, apoi te conectezi din nou.

1 răspuns:
| Gorea_Gabriel_1970 a răspuns:

In setari, la wi-fi, ti-i apasat pe reteaua wi-fi care o folosesti, dupa care dai uitare; daca nici atunci nu vede nicio retea, da-i o resetare din fabrica