| apz a întrebat:

Am o mare problemă. Când mi-am achiziţionat router-ul, aveam instalat pe pc windows xp. De curând am optat pentru windows 7, însă router-ul nu se mai contectează la pc. Ştiţi cum pot seta ca pc-ul meu să-l recunoască?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Denumirea router-ului, te rog!

| KodrutZ a răspuns:

Pai in mod normal nu ar trebui sa se intimple treaba asta. Vezi pe la setari si sa ai drivere de retea/setari cum trebuie la 7.

| K0sti a răspuns:

Pai de cand se conecteaza routerul la PC? Poate invers!

| UDM a răspuns:

Salut, dai reset la ruter si instaleaza din nou driverele ruterului

| Thereisnothope a răspuns:

Intră pe panoul de control, la Network and Internet. Cel mai preferabil ar fi să alegi opţiunea Public Network, şi încearcă să te conectezi din nou.