| Spliffwizard a întrebat:

Si-a mai cumparat cineva ceva de pe site-ul mobiledirect.com? E sigur? Vreau sa-mi cumpar o carcasa pentru telefon si nu vreau sa ma trezesc cu altceva in cutie. Si, cati bani dau pentru livrare? Adica. in afara de banii care ii dau pe carcasa :-s Scuze ca poate e o intrebare prosteasca dar nu ma pricep laughing

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Site-ul respectiv este unul serios.
Dacă comanda este peste 50 lei livrarea este gratuită.
Dacă valoarea este sub 50 lei, atunci plăteşti şi taxe de curier ( vreo 20-25 lei în plus )!

Vezi detalii la linkul :
http://mobiledirect.ro/comanda_inainte_de_4.html

Toate cele bune.

| 7QA3 a răspuns:

Chiar zilele trecute am comandat 2 carcase si ghici ce? Totul a fost perfect. Serviciu prompt si de calitate, ai cu cine sa te intelegi. Au fost atat de amabili incat mi-au adus carcasele acasa. Sunt in stare perfecta, sigilate. Chiar m-au lasat sa returnez un produs desigilat, dar evident impecabil, pentru a achizitiona un altul. Le-am trimis un mail, le-am explicat ce doresc si m-au sunat in 5 minute! Asta arata calitatea serviciului. Dupa mine, este unul dintre cele mai de incredere site-uri. Merita. happy

| Spliffwizard explică:

Va multumesc :3

| Kataklysm a răspuns:

Hey.Da, este sigur.Insa preturile sunt putin cam mari...
Informatii despre comanda gasesti aici :
http://mobiledirect.ro/comanda_inainte_de_4.html