| alexfotbalpoli a întrebat:

Spuneti niste jocuri pentru android. cele mai bune. gratuite. funda

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întâi precizează EXACT ce model de telefon ai, ca să fie compatibile cu el...

Răspuns utilizator avertizat
| Horia1313 a răspuns:

Frogy jump, Temple RUN I, II..fruit ninja, warm jump, combat kill

| mariojmecheru2004 a răspuns:

Incearca parking star 2, pou,S.G Dead Zone, Drag Racing, Stick Tenis, Jwels Maze 2, Jwels Star. etc daca vrei mai multe intra pe ID-ul meu mariojmecheru2004@yahoo.com succes sau cauta la search Jocuri