| Adry05 a întrebat:

Stiti ceva de modelul asta sau in general aceasta marca de telefoane?
http://www.cel.ro/......yU6MjUo-l/
A recomandat cineva un alt model de la aceasta firma, dar m-a atras acest model si as vrea o parere. Multumesc

2 răspunsuri:
| ioanoanea15 a răspuns:

Da e o marca excelenta. Practic sunt cele mai bune telefoane in raport calitate pret. Si ce apreciez la ele este ca mai toate telefoanele de la oneplus primesc updateuri la zi. Si nu spun doar eu ca sunt telefoane bune, ci spune toata lumea care le utilizeaza.

| Adry05 explică (pentru ioanoanea15):

Eu n-am auzit sau vazut la nimeni pana acum laughing dar am auzit pe cineva intr-un video spunand acam aceleasi lucruri ca tine si voiam sa mai cer pareri. Mai astept, multumesc oricum de parere.