| BezeaToxica a întrebat:

Telefoane cu display intre 4, 3 inch si 4, 7 inch intre 700-1200 lei(orice marca). Mai multe exemple.

Telefoanele Philips sunt bune?

P.S. Vreau un telefon fiabil, sa reziste 2-3 ani happy

4 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Pai iti poti lua Allview V1 Viper, Samsung galaxy s3, cam astea-s cele mai bune variante daca vrei un telefon de durata.

| AnnaAnnne a răspuns:

Momentan cu 1200 lei cred ca iti poti lua si un S3. Am vazut ieri o reclama pe Facebook ca se vor reduce telefoanele, tabletele, televizoarele 3D cu pana 40% si Samsung Galaxy S 3 facea parte din acea categorie. Crede-ma e foarte rezistent, al meu ia cate o cazatura in fiecare zihappy

| apokalipse96 a răspuns:

Dar eu iti recomand Sony xperia Z