| iseenochanges a întrebat:

Telefoanele astea nu sunt unul si acelasi, de ce intr o parte e mai scump? http://www.shopmania.ro/......5-26299490

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Telefonul este o marfa fiecare magazin are propria politica a preturilor.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai fiecare magazin care are acelasi obiect acorda preturi diferite!(de exemplu atunci cand te uiti la reclame vezi ca undeva are un lucru scump, iar cealalta reclama are acelasi lucru dar mai ieftin). Magazinele acorda ce preturi vor la obiecte!
O zi buna!

| pisicutzamik a răspuns:

Fiecare patron de magazin vrea sa scoata cat mai mult profit, tu ca, cumparator inainte de a achizitiona un produs intai studiezi si apoi te hotarasti daca cumperi sau nu!